انجمن دوستداران کودک پویش، حدود یک دهه است با توجه به دو موضوع مهم حقوق کودک و چرخه فقر، فعالیت خود را در زمینه توانمندسازی کودکان بازمانده از تحصیل و همچنین حذف کار اجباری آنان آغاز نموده است.
در همین راستا این مجموعه در زمینه خدمات آموزش پایه، مددکاری، بهداشت و توانمندسازی کودکان و خانواده های محترمشان فعالیت دارد.

این انجمن از شما دوست محترم دعوت می کند تا ضمن آشنایی با فعالیت ها و برنامه های این انجمن بر اساس علایق و توانایی های خود با این مجموعه همکاری نمایید.
همچنین می توانید سفیر انجمن در معرفی افراد مستعد و متخصص حوزه کودک، خیرین و علاقمندان به همکاری در زمینه کودکان کار باشید.

یا از طریق حمایت های مالی، زمینه ساز ایجاد فرصت های تحصیلی برابر، تقویت زیرساخت‌ها و توسعه عدالت آموزشی، و نیز جلوگیری از هدر رفتن سرمایه‌های انسانی در مناطق محروم شوید…

کمک‌های حقوقی: موسسات، شرکت ها و سازمان هایی هستند که در قالب تعریف پروژه های مشترک و حمایت‌های موردی و مناسبتی و یا طولانی مدت با انجمن همیاری می‌کنند.

کمک‌های نقدی: آن دسته از دوستانی که مایل هستند کمک‌های خود را به صورت نقدی و از طریق پرداخت وجه مورد نظرشان به انجمن رسانده و با انجمن در راستای ارایه هر چه بهتر و با کیفیت تر خدماتش به کودکان کار تحت حمایت همیاری کنند.

کمک‌های غیرنقدی: با کمکهای غیرنقدی میتوانید یاری رسان مددجویان محروم تحت پوشش این انجمن باشید. موارد مورد نیاز می‌تواند شامل تجهیزات مراکز، لوازم تحریر، سبد غذایی، پوشاک و کلیه موارد مورد نیاز کودکان باشید.

کمک‌های داوطلبانه: از آنجایی که انجمن با تکیه بر کار نیروهای داوطلب و کمک‌های مردمی به حیات خود ادامه می دهد، لذا انجمن از افرادی که به صورت داوطلبانه مایل به همکاری صمیمانه هستند استقبال می‌نماید. این حمایت ها می تواند شامل مباحث آموزشی، فنی، مددکاری، همکاری با بخش روابط عمومی باشد.

فرصت ما برای کمک به کودکان ساکن مناطق محروم بسیار کم است؛ چرا که دوران کودکی بسیار کوتاه و غیرقابل بازگشت است.
ازین رو در پیمودن این مسیر، حضور ارزشمند شما دوستِ گرانقدر را بینهایت ارج می نهیم…

لینک کانال تلگرام انجمن:

https://t.me/pooyeshngo

صفحه اینستاگرام انجمن:
#pooyeshngo1

شماره کارت:

۶۳۶۲۱۴۱۱۹۹۵۰۳۸۱۵

کد ussd برای واریز از طریق گوشی همراه:
*۷۸۸*۹۷*۱۴۰۰۱۴#

شماره حساب:

۰۲۰۰۹۴۸۰۵۹۰۰۲
بانک آینده
به نام «انجمن دوستداران کودک پویش»

 

تومان