post

خیرین و حامیان گرامی که تمایل به همکاری در زمینه‌های مختلف آموزشی، توانمندسازی، حقوقی، مددکاری، مالی و حمایت‌های انسانی را دارند میتوانند با کمیته روابط عمومی تماس گرفته و یا مکاتبه نمایند و پس از تکمیل اطلاعات مربوطه ما را در این امر مهم یاری رسانند.

مدیریت:  ۰۹۱۳۲۶۷۸۱۵۵

روابط عمومی: ۰۹۱۲۶۳۰۹۸۴۰

کمک‌های حقوقی :موسسات، شرکت ها و سازمان هایی هستند که در قالب تعریف پروژه های مشترک و حمایت‌های موردی و مناسبتی و یا طولانی مدت با انجمن همیاری می‌کنند.

کمک‌های نقدی: آن دسته از دوستانی که مایل هستند کمک‌های خود را به صورت نقدی و از طریق پرداخت وجه مورد نظرشان به انجمن رسانده و با انجمن در راستای ارایه هر چه بهتر و با کیفیت تر خدماتش به کودکان کار تحت حمایت همیاری کنند.

کمک‌های غیرنقدی: با کمکهای غیرنقدی میتوانید یاری رسان مددجویان محروم تحت پوشش این انجمن باشید. موارد مورد نیاز می‌تواند شامل تجهیزات مراکز، لوازم تحریر، سبد غذایی، پوشاک و کلیه موارد مورد نیاز کودکان باشید.

کمک‌های داوطلبانه: از آنجایی که انجمن با تکیه بر کار نیروهای داوطلب و کمک‌های مردمی به حیات خود ادامه می دهد، لذا انجمن از افرادی که به صورت داوطلبانه مایل به همکاری صمیمانه هستند استقبال می‌نماید. این حمایت ها می تواند شامل مباحث آموزشی، فنی، مددکاری، همکاری با بخش روابط عمومی باشد.

اگر چشمانمان را ببندیم، حقیقت ناپدید نمی شود.”

فرصت ما برای کمک به کودکان محروم بسیار کم است؛ چرا که دوران کودکی بسیار کوتاه و غیرقابل بازگشت است.

ازین رو در پیمودن این مسیر، حضور ارزشمند شما دوستِ گرانقدر را بینهایت ارج می نهیم…