post

گزارش تصویری

http://pooyeshngo.com

هنر جویان جوان در خانه کودک


در خانه کودک محمود آباد این روز ها دو کلاس برای نوجوانان برگزار می شود؛ هر دوی این کلاس ها مربوط به تصویر است. یکی کلاس عکاسی و دیگری کلاس فیلمسازی با موبایل. هنر جویان با شوق فراوان در تعطیلات نوروزی هم به کلاس آمدند، تا فرصت ها را برای یاد گرفتن غنیمت شمارند.
http://pooyeshngo.com

کلاس فیلمسازی


در کارگاه فیلمسازی هنرجویان استعدادهایشان را در زمینه های مرتبط با فیلمسازی کشف می کنند. در ایام عید سکانسی از فیلم شهر زیبای اصغر فرهادی با همراهی استاد و هنرجویان فیلمبرداری و تدوین شد.
http://pooyeshngo.com

کلاس عکاسی

🔵اولین جلسه های کلاس بود. که استاد بهمون گفتن بچه ها شروع کنید به عکس گرفتن. برایمان خیلی سخت بود تا به طور حرفه ای و با دید یه عکاس، عکس بگیریم. خلاصه شروع کردیم به عکس گرفتن یه هفته گذشت و همه یکی دوتا عکس برای معلممان فرستادیم و روز جلسه یکی یکی عکسها رو نقد و بررسی کردیم. از آن جلسه به بعد هر عکسی که میگیریم رو باهم بررسی کرده و سعی میکنیم دفعه بعد بهتر وبهتر عکس بگیریم.

( یک هنر جوی کلاس عکاسی).

🔵ما توی کلاس عکاسی خانه کودک به هم قول دادیم که عکاسی وسیله ای باشه برای به تصویرکشیدن واقعیت ها در خدمت انسانیت. می خواهیم به کمک این فن و با نگاهی هنرمندانه اطرافمون رو بهتر ببینیم و کمک کنیم، تا غم های بیشتری به شادی تبدیل شوند.

داریم آماده میشیم تا به امید خدا، یک نمایشگاه از عکسهامون با موضوعاتی که خود بچه ها انتخاب کردند، تشکیل بدیم.

خیلی پرامید و پرانرژی داریم خودمون رو آماده میکنیم.

(آقای اسحاقی.مربی عکاسی ) 📷📷📷📷📷📷📷📷📷📷📷📷📷📷📷

آنچه در تصاویر بعدی می بینید هنر نمایی هنر جویان کلاس عکاسی خانه کودک می باشد.